OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zagrają w Brzesku
25 marca 2011, 17:54

W kolejnym spotkaniu II ligi piłkarskiej Wigry zmierzą się na wyjeździe z Okocimskim Brzesko. Mecz w sobotę o 15.00.Suwalczanie borykają się z kłopotami zdrowotnymi. Nie wiadomo, czy zdolni do gry będą Gruzini Dawid Janalidze i Lasha Gongadze. Obaj mają wysoką temperaturę. Do Brzeska pojedzie natomiast Przemysław Makarewicz, który nie grał ostatnio z powodu kontuzji.Suwalczan martwi stan boiska w Brzesku. Prawdopodobnie mecz będzie rozrywany na grząskiej, nierównej murawie. Wigry plasują się na szóstym miejscu w tabeli. Okocimski jest ósmy, ale traci do suwalczan tylko jeden punkt.

W kolejnym spotkaniu II ligi piłkarskiej Wigry zmierzą się na wyjeździe z Okocimskim Brzesko. Mecz w sobotę o 15.00.
Suwalczanie borykają się z kłopotami zdrowotnymi. Nie wiadomo, czy zdolni do gry będą Gruzini Dawid Janalidze i Lasha Gongadze. Obaj mają wysoką temperaturę. Do Brzeska pojedzie natomiast Przemysław Makarewicz, który nie grał ostatnio z powodu kontuzji.
Suwalczan martwi stan boiska w Brzesku. Prawdopodobnie mecz będzie rozrywany na grząskiej, nierównej murawie. Wigry plasują się na szóstym miejscu w tabeli. Okocimski jest ósmy, ale traci do suwalczan tylko jeden punkt.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media