OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zagrają w Iławie. Zapraszamy na transmisję
12 sierpnia 2011, 12:43

Już jutro o godzinie 17 na Stadionie Miejskim w Iławie suwalskie Wigry rozegrają spotkanie czwartej kolejki o mistrzostwo II Ligi Grupy Wschodniej z miejscowym Jeziorakiem. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w Suwałkach, ale ze względu na modernizację Stadionu Miejskiego w Suwałkach, za zgodą Jezioraka zmieniono gospodarzy tego spotkania. Po trzech kolejkach II Ligi Jeziorak Iława  plasuje się na czwartym miejscu w tabeli, natomiast Suwalczanie zajmują piętnaste miejsce. Wigry rozegrały dotychczas dwa spotkania, w których zgromadziły jeden punkt. Wigry zremisowały bezbramkowo w Pruszkowie z miejscowym Zniczem i doznały porażki ze Stalą Stalowa Wola 0:2. Przypomnijmy, że mecz pierwszej kolejki z Wisłą Puławy został przełożony na 28 wrzesień.Jeziorak w trzech pierwszych spotkaniach zgromadził sześć punktów. Iławianie zwyciężyli w pierwszej kolejce Pelikana Łowicz 2:0, następnie polegli w Brzesku 0:3 a po ostatniej kolejce wzbogacili się o trzy punkty za walkower w meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.Trener Donatas Vencevicius zapowiada, że jedziemy zagrać dobre spotkanie, które miejmy nadzieję przyniesie pierwsze zwycięstwo Wigier w obecnym sezonie.Zapraszamy na transmisję radiową spotkania w Iławie na www.estacjafm.pl. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

Już jutro o godzinie 17 na Stadionie Miejskim w Iławie suwalskie Wigry rozegrają spotkanie czwartej kolejki o mistrzostwo II Ligi Grupy Wschodniej z miejscowym Jeziorakiem. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w Suwałkach, ale ze względu na modernizację Stadionu Miejskiego w Suwałkach, za zgodą Jezioraka zmieniono gospodarzy tego spotkania.

Po trzech kolejkach II Ligi Jeziorak Iława  plasuje się na czwartym miejscu w tabeli, natomiast Suwalczanie zajmują piętnaste miejsce.

Wigry rozegrały dotychczas dwa spotkania, w których zgromadziły jeden punkt. Wigry zremisowały bezbramkowo w Pruszkowie z miejscowym Zniczem i doznały porażki ze Stalą Stalowa Wola 0:2. Przypomnijmy, że mecz pierwszej kolejki z Wisłą Puławy został przełożony na 28 wrzesień.

Jeziorak w trzech pierwszych spotkaniach zgromadził sześć punktów. Iławianie zwyciężyli w pierwszej kolejce Pelikana Łowicz 2:0, następnie polegli w Brzesku 0:3 a po ostatniej kolejce wzbogacili się o trzy punkty za walkower w meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Trener Donatas Vencevicius zapowiada, że jedziemy zagrać dobre spotkanie, które miejmy nadzieję przyniesie pierwsze zwycięstwo Wigier w obecnym sezonie.

Zapraszamy na transmisję radiową spotkania w Iławie na www.estacjafm.pl. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media