OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zagrają w Sokółce
27 lipca 2011, 16:46

W dniu dzisiejszym w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie gospodarzy rundy wstępnej Pucharu Polski. W drodze losowania gospodarzem spotkania pomiędzy Sokołem Sokółka a Wigrami Suwałki został Sokół. Spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski rozegrane zostanie w najbliższą środę, 3 sierpnia o godzinie 17:00 w Sokółce.Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Piłki Nożnej drużyny grające w niższych ligach automatycznie zostają gospodarzem spotkania. W przypadku, kiedy drużyny występują w tej samej klasie rozgrywkowej wyłonienie gospodarza następuje w drodze losowania.

W dniu dzisiejszym w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie gospodarzy rundy wstępnej Pucharu Polski. W drodze losowania gospodarzem spotkania pomiędzy Sokołem Sokółka a Wigrami Suwałki został Sokół. Spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski rozegrane zostanie w najbliższą środę, 3 sierpnia o godzinie 17:00 w Sokółce.

Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Piłki Nożnej drużyny grające w niższych ligach automatycznie zostają gospodarzem spotkania. W przypadku, kiedy drużyny występują w tej samej klasie rozgrywkowej wyłonienie gospodarza następuje w drodze losowania.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media