OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zagrają z Mistrzami Europy!
21 listopada 2016, 13:35

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach. Nie zabraknie na nim drużyny Wigier, która będzie miała okazję zmierzyć się z… Mistrzami Europy!

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Suwałkach to charytatywna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym regionie. Po raz siedemnasty w Suwałkach będziemy mieli zaszczyt gościć znanych piłkarzy z różnych stron Polski i zagranicy, artystów oraz dziennikarzy.

W tym roku 16 i 17 grudnia, przed suwalską publicznością zaprezentują się trzy wielkie gwiazdy, zarówno piłki nożnej, szklanego ekranu oraz muzyki. Będą to: Reprezentacja Grecji w piłce nożnej – sensacyjny Mistrz Europy z 2004 roku w składzie z takimi gwiazdami jak Giorgos Karagounis, Giourkas Seitaridis, Angelos Basinas, Antonios Nikopolidis, Stelios Giannakopulos, Vassilis Tsiartas, czy Vassilis Lakis.

Michelle John – światowej sławy piosenkarka gospel, która koncertowała wspólnie z największymi gwiazdami światowej muzyki m.in. Erikiem Claptonem. Jej koncert będzie towarzyszył piątkowej prezentacji drużyn. Michalina Łabacz – pochodząca z Suwałk aktorka, odtwórczyni głównej roli w filmie Wołyń.

Ponadto w turnieju wezmą udział: Reprezentacja Litwy, Drużyna Jerzego Engela złożona z reprezentantów Polski podczas Mundialu 2002, Drużyna Prezydenta Suwałk oraz pierwszoligowe Wigry Suwałki.

Po raz drugi impreza będzie trwała przez dwa dni. Sobotni, główny turniej poprzedzą międzynarodowe zawody piłkarskie chłopców w kategorii U-8, które również odbędą się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zmaganiom sportowym, koncertom oraz wieczornej gali będą towarzyszyły liczne licytacje oraz zbiórki środków, które tym razem zostaną przekazane Stowarzyszeniu „AKTYWNI TAK SAMO” na wyjazdy terapeutyczne dla podopiecznych Stowarzyszenia oraz potrzebującym suwalskim rodzinom.

Patronat nad imprezą sprawuje Prezydent Miasta Suwałk, a organizatorami wydarzenia są APS Polski Sport, OSiR Suwałki oraz SKS Wigry

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media