OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry zagrają z Młodą Jagiellonią
5 marca 2013, 14:33

Biało-niebiescy zagrają z Młodą Jagiellonią.W kolejnym, już przed ostatnim sparingu podopieczni Donatasa Venceviciusa zagrają z zespołem Młodej Ekstraklasy Jagielloni. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 10.00 w Białymstoku.Trenerem tego zespołu jest Samuel Tomar , były zawodnik m.in suwalskich Wigier. Młoda Jagiellonia po rundzie jesiennej z 21 punktami na koncie zajmuje 11 miejsce w tabeli.Suwalczanie na to spotkanie pojadą znowu w mocno osłabionym składzie. Do Białegostoku nie pojadą kontuzjowani Antacković, Tarnowski, Luksys i Karankiewicz, natomiast do dyspozycji trenera jest już Mateusz Romachów. W pełni zdrowy jest także były zawodnik właśnie Jagielloni Paweł Grudziński, który zagrał już 20 minut w ostatnim spotkaniu z Olimpią. W barwach biało-niebieskich zadebiutuje także nowy nabytek suwalczan- Bartosz Widejko.

Biało-niebiescy zagrają z Młodą Jagiellonią.
W kolejnym, już przed ostatnim sparingu podopieczni Donatasa Venceviciusa zagrają z zespołem Młodej Ekstraklasy Jagielloni. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 10.00 w Białymstoku.
Trenerem tego zespołu jest Samuel Tomar , były zawodnik m.in suwalskich Wigier. Młoda Jagiellonia po rundzie jesiennej z 21 punktami na koncie zajmuje 11 miejsce w tabeli.
Suwalczanie na to spotkanie pojadą znowu w mocno osłabionym składzie. Do Białegostoku nie pojadą kontuzjowani Antacković, Tarnowski, Luksys i Karankiewicz, natomiast do dyspozycji trenera jest już Mateusz Romachów. W pełni zdrowy jest także były zawodnik właśnie Jagielloni Paweł Grudziński, który zagrał już 20 minut w ostatnim spotkaniu z Olimpią. W barwach biało-niebieskich zadebiutuje także nowy nabytek suwalczan- Bartosz Widejko.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media