OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Willer Souza Oliveira wrócił do Polski
27 lipca 2011, 16:56

Willer Souza Oliveira wrócił do Polski. Willer uzyskał wszystkie pozwolenia i formalności związane z reprezentowaniem suwalskich Wigier w rozgrywkach piłki nożnej. Teraz po powrocie może się już spokojnie skupić na grze a nie na załatwianiu formalności papierkowych.Tak szybki powrót Willera Souzy Oliveiry w czasie letnim, kiedy połączenia lotnicze na trasie Polska – Brazylia są bardzo mocno oblegane nastąpił dzięki dużej pomocy ze strony Michała Łogosza, reprezentanta SKB Litpol Malow Suwałki, który pomógł w uzyskaniu biletów lotniczych w tak krótkim odstępie czasu. Dzięki pomocy suwalskiego badmintonisty Willer Souza Oliveira będzie gotowy do gry już w pierwszym spotkaniu, w którym Wigry Suwałki w roli gospodarza zmierzą się ze Zniczem Pruszków na stadionie w Pruszkowie.

Willer Souza Oliveira wrócił do Polski. Willer uzyskał wszystkie pozwolenia i formalności związane z reprezentowaniem suwalskich Wigier w rozgrywkach piłki nożnej. Teraz po powrocie może się już spokojnie skupić na grze a nie na załatwianiu formalności papierkowych.

Tak szybki powrót Willera Souzy Oliveiry w czasie letnim, kiedy połączenia lotnicze na trasie Polska – Brazylia są bardzo mocno oblegane nastąpił dzięki dużej pomocy ze strony Michała Łogosza, reprezentanta SKB Litpol Malow Suwałki, który pomógł w uzyskaniu biletów lotniczych w tak krótkim odstępie czasu. Dzięki pomocy suwalskiego badmintonisty Willer Souza Oliveira będzie gotowy do gry już w pierwszym spotkaniu, w którym Wigry Suwałki w roli gospodarza zmierzą się ze Zniczem Pruszków na stadionie w Pruszkowie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media