OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Witaj Wiosno na sportowo
21 marca 2019, 11:26

Suwalscy piłkarze przywitali wiosnę razem z suwalską młodzieżą.

Nasi zawodnicy udali się na kilka imprez, które odbywały się w centrum Suwałk, Przedszkolu „Zielony Zakątek” i Szkole Podstawowej nr. 4. Bardzo licznie stawiła się młodzież w Parku Konstytucji gdzie odbył się bieg z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa. Karol Mackiewicz, Jonatan Straus, Kamill Sabiłło, Daniel Smuga, Dawid Polkowski i trener Daniel Ołowniuk aktywnie włączyli się w rywalizację sportową i pomogli swoim podopiecznym jak najszybciej pokonać wyznaczony dystans. Wszystkim uczestnikom towarzyszł dobry humor i uśmiech na twarzy.

W Przedszkolu Zielony Zakątek Adrian Piekarski, Wiktor Biedrzycki i Dominik Kąkolewski zasiedli w jury i oceniali  wiosenne przebrania małych przedszkolaków. Decyzje nie były łatwe, ale udało się wyłonić zwycięzców, którzy otrzymali dyplom i nagrody.

Pierwszy dzień wiosny w Szkole Podstawowej nr 4 powitali Robert Bartczak, Arkadiusz Najemski i Filip Karbowy, którzy pomogli w prowadzeniu zawodów sportowych dla uczniów tej szkoły. Dziękujemy za zaproszenia i możliwość wspólnego świętowania. Już jutro wyruszamy do Krakowa gdzie w Sobotę o godzinie 17:00 zagramy z tamtejszą Garbarnią. Trzymajcie kciuki!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media