OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wizyta w Naleśnikarni Lemon
3 grudnia 2019, 12:53

Miłą niespodziankę sprawili nam nasi sponsorzy i kibice z Naleśnikarni Lemon, którzy zaprosili całą drużynę na wspólny posiłek.

Pancakes, naleśniki zapiekane, wrapy, sałatki, pyszne świeże soki, firmowa lemoniada i przede wszystkim naleśniki: zarówno wytrawne jak i te na słodko. Naleśnikarnia Lemon przy ulicy Noniewicza 37 w Suwałkach postanowiła zaspokoić głód całej naszej drużyny organizując specjalne spotkanie w swoim lokalu. Ogromny wybór w menu, przemiła obsługa i wyjątkowa atmosfera tego miejsca to cechy naleśnikarni, które nasi zawodnicy wymieniali jednym tchem.

Lemon to także pierwszy w Suwałkach proekologiczny lokal w którym nie ma plastiku. Cała drużyna otrzymała w prezencie bambusowe słomki wielokrotnego użytku, za co serdecznie dziękujemy. My również odwdzięczyliśmy się małym podarunkiem – koszulką meczową z autografami całej drużyny.

To była wizyta, której długo nie zapomnimy. Dziękujemy!!

P.S. Próbowaliście już nowego, zimowego menu? Widzieliście nowe danie z krewetkami? Jeśli nie, to koniecznie musicie to nadrobić i wybrać się na Noniewicza 37. Polecamy!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media