OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wkrótce otwarcie nowego sklepu Wigier
29 lipca 2019, 14:46

Nowa lokalizacja, rozszerzony asortyment oraz wiele wydarzeń i atrakcji dla kibiców – od 1. sierpnia zapraszamy do nowego Centrum Sportu Wigier Suwałki.

 

Kibice piłki nożnej i suwalskich Wigier czekali na to od dawna. Od początku sierpnia zapraszamy do nowego sklepu znajdującego się przy ulicy Dwernickiego 19 (za budynkiem Centrum Handlowego Plaza). Nowa lokalizacja i zdecydowanie większa powierzchnia użytkowa pozwala nam nie tylko na rozszerzenie asortymentu, ale również na organizację różnego rodzaju spotkań i wspólnych inicjatyw do których chcemy zaprosić wszystkich kibiców.

Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebuje kibic w każdym wieku – od koszulek i bluz sportowych, po gadżety i akcesoria z herbem Wigier, po obuwie typowo piłkarskie jak i te do biegania. Czapki, szaliki, plecaki, poduszki, oficjalne koszulki reprezentacji Polski, czy oryginalna piłka, którą w tym sezonie rozgrywają mecze zawodnicy Ekstraklasy i I Ligi – przyjdźcie i zobaczycie co mamy do zaoferowania na własne oczy. 

W sklepie będzie można również kupić bilety na poszczególne mecze oraz karnety na cały sezon. W rolę sprzedawców niejednokrotnie wcielą się nasi piłkarze, z którymi będzie można porozmawiać i zrobić zdjęcie. W planach są również dodatkowe atrakcje jak na przykład turniej piłki nożnej w grę FIFA między kibicami i zawodnikami.

 

Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży w naszym sklepie zostanie przeznaczony na rozwój grup młodzieżowych suwalskich Wigier.

 

Godziny otwarcia (od 1. sierpnia):

pn. – pt. 10.00 – 18.00

sob. 9.00 – 14.00

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media