OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wracamy do gry!
27 czerwca 2016, 12:56

Po trzytygodniowej przerwie piłkarze suwalskich Wigier wracają do treningów! Na pierwszych zajęciach na bocznym boisku Stadionu Miejskiego pojwaiło się 21 zawodników.

Pierwszy trening z trybun oglądał Adrian Karankiewicz. Nie wiadomo jeszcze, czy Klub przedłuży umowę z 29-letnim obrońcą. Na zajęciach nie zabrakło natomiast nowych twarzy. Oprócz Rafała Remisza i Janusza Bucholca, którzy tuż po minionym sezonie podpisali kontakty z Wigrami, pojwili się również: Krzysztof Sztukowski, Rafał Augustyniak, Robert Dadok i Mikołaj Juchacz.

Sztukowski jest 16-letnim wychowankiem Wigier. Występuje na pozycji bramkarza. Od początku tego sezonu zostanie włączony do kadry pierwszego sespołu.

Bardzo możliwe, że w szatni drużyny na stałe zagości też Rafał Augustyniakm, który porozumiał się już z Zarządem. 22- letni piłkarz występuje na pozycji defensywnego pomocnika. W minionej rundzie występował w barwach Pogoni Siedlce, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony. Wcześniej występował m.in w Widzewie Łódź, czy Jagielloni Białystok. 

Na pierwszych zajęciach testowani także byli młodzieżowcy Robert Dadok i Mikołaj Juchacz. Ten pierwszy występował ostatnio w Pniówku Pawłowice Śląskie i już zimą testowany był w Suwałkach. Juchacz natomiast wiosną reprezentował barwy Formacji Port Mostki. Obaj piłkarze są pomocnikami

Kadra Wigier na pierwszym treningu:

Bramkarze: Karol Salik, Hieronim Zoch, Krzysztof Sztukowski.

Obrońcy: Artur Bogusz, Martin Baran, Rafał Remisz, Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Janusz Bucholc, Tomasz Jarzębowski, Kamil Lauryn.

Pomocnicy: Damian Gąska, Miłosz Kozak, Mikołaj Juchacz, Damian Kądzior, Robert Dadok, Rafał Augustyniak, Filip Rusiak.

Napastnicy: Kamil Adamek, Kamil Zapolnik.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media