OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wszyscy na biało- niebiesko !
30 maja 2016, 23:04

Zbliża się ostatni mecz sezonu. W niedzielę o 15.00 Wigry podejmą Olimpię Grudziądz. Niech biało- niebieskie trybuny poniosą piłkarzy !

Wszyscy w barwach! Taki jest plan na niedzielne popołudnie. Tego dnia o 15.00 w ostatnim meczu sezonu Wigry podejmą na Zarzeczu Olimpię Grudziądz.

Suwalczanie zapewnili już sobie pozostanie w I lidze. Podobnie goście. Oba zespoły mają jednak o co grać. Mogą uplasować się nawet na 9.miejscu w końcowej tabeli. Emocji nie powinno zatem zabraknąć!

Chcemy efektownie zakończyć sezon, nie tylko na boisku. Chcemy aby biało-niebiesko było na obu trybunach, wschodniej i zachodniej. Włóżcie białe lub niebieskie koszulki, zabierzcie ze sobą klubowy szalik. Pokażmy, że jesteśmy jedną Wigierską Rodziną !

Mecz Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz odbędzie się w niedzielę (5 czerwca) o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Suwałkach. Bilety na spotkanie można kupić codziennie w sklepiku Wigier na pierwszym piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Suwałki Plaza. W sklepiku są również koszulki, szaliki i inne biało-niebieskie atrybuty kibica Wigier. Z okazji utrzymania Wigier w I lidze wprowadzono liczne promocje i obniżki !

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media