OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wszyscy w barwach na Garabrnię
8 maja 2014, 22:40

W sobotę, o 18:30, po trzytygodniowej Wigry rozegrają kolejny mecz na własnym boisku. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka podejmą Garbarnię Kraków.

Suwalczanie podbudowani zwycięstwem w Stalowej Woli postarają się zdobyć kolejny komplet punktów tym razem przed własną publicznością. Biało-niebiescy wystąpią bez kontuzjowanego Kamila Lauryna i pauzujących za kartki Karola Mackiewicza i Kamila Wengera.

– Zapraszam wszystkich kibiców na mecz z Garbarnią Kraków. Liczymy na Waszą obecność i na głośny doping przez pełne 90 minut, który pomoże nam w odniesieniu zwycięstwa – powiedział Sebastian Radzio.

Jesienią Wigry niespodziewanie przegrały w Krakowie 0:1. Zabrakło wtedy zdecydowanie szczęścia, bo sytuacje na strzelenie bramek były, a gospodarze jedną kontrą zadecydowali o wyniku spotkania.

Garbarnia jest zespołem, który znacznie lepiej radzi sobie na wyjazdach. Na obcych boiskach „brązowi” wygrywali siedem razy, a na własnym tylko dwa. Najlepszymi strzelcami zespołu z Krakowa są Paweł Nowak i Marcin Siedlarz, którzy na swoim koncie mają po 5 trafień. Krakowianie zajmują obecnie 14. pozycję w tabeli i do miejsca dającego utrzymanie w II lidze tracą 9 punktów, czyli tyle samo „oczek” ile Wigrom brakuje do lokaty premiowanej awansem.

 Przypominamy o akcji „Sobota na biało-niebiesko”, w ramach której na mecz każdy przychodzi ubrany w klubowe barwy lub z biało-niebieskim gadżetem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media