OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wygrać w Pińczowie
23 maja 2009, 13:43

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Wigry Suwałki wciąż nie mogą być pewne utrzymania się w II lidze bez konieczności rozgrywania meczów barażowych. W niedzielę o godzinie 17.00 podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mogą zrobić ku temu milowy krok. Jedynym warunkiem jest pokonanie w Pińczowie tamtejszej Nidy, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE oraz LIVE SMS z tego spotkania. Zapraszamy do udziału.

Nida wywalczyła sobie prawo startu w II lidze dzięki zwycięskim barażom z Izolatorem Boguchwała. Był to największy sukces w historii klubu. W bieżących rozgrywkach podopieczni Roberta Podolińskiego (czwarty trener Nidy w tym sezonie) spisują się fatalnie. Zaledwie 20 oczek w 31 spotkaniach, 24 strzelone bramki i aż 63 stracone – takie liczby nie napawają optymizmem przed konfrontacją z Wigrami. Dodajmy, że kibice w Pińczowie liczą na zwycięski mecz swoich zawodników na własnym stadionie od…3 września ubiegłego roku (!). Wyróżniającym się graczem w ekipie gospodarzy jest Sylwester Patejuk. Napastnik „żółto-niebieskich” zdobył w tym sezonie 5 bramek.

     Wigry, które doznały niedawno swojej pierwszej wyjazdowej porażki, chcą zapewne podreperować swój bilans. Z powodu groźnej kontuzji z Nidą nie zagra Kamil Lauryn. Ewentualne zwycięstwo „biało-niebieskich” znacznie przybliży ich do utrzymania w lidze, gdyż bezpośredni rywale ze strefy barażowej grają mecze z najsilniejszymi zespołami w stawce. Warto zatem zgarnąć całą pulę i podejść z szacunkiem do teoretycznie słabszego rywala.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media