OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wygrana i porażka Wigier na Litwie
23 stycznia 2012, 07:35

Zwycięstwo i porażka piłkarzy suwalskich Wigier w litewskim Mariampolu. W piątek teoretycznie druga drużyna ,,biało- niebieskich” pokonała rezerwy Suduvy Mariampol 3:2. 

Gole: Łukasz Walicki z rzutu karnego, Michał Jegliński oraz trafienie samobójcze. Natomiast w sobotę drugoligowe Wigry musiały uznać wyższość jednego z czołowych klubów na Litwie. Suwalczanie przegrali z pierwszą drużyną Suduvy 0:3. W barwach Wigier zadebiutował w tym meczu napastnik Michał Twardowski, wychowanek Sparty Augustów oraz były piłkarz Jagiellonii Białystok, Ruchu Wysokie Mazowieckie, Wisły Płock i Resovii Rzeszów. Jak powiedział Dariusz Mazur, prezes suwalskiego klubu, zawodnik ten jest bardzo blisko podpisania umowy z Wigrami. Dodał też, że mało prawdopodobne jest przejście do Wigier czołowego piłkarza młodej Jagiellonii Białystok Damiana Kądziora, któremu trudno byłoby pogodzić treningi w Suwałkach z nauką.
– Były to bardzo pożyteczne sprawdziany z zespołem, który jest ograny w europejskich pucharach. W sobotę też strzeliliśmy trzy bramki, ale arbiter ich nie uznał. Moim zdaniem, przynajmniej dwie z ich (Twardowski i Kisiel) zostały zdobyte prawidłowo. Wynik nie ma jednak większego znaczenia i jesteśmy zadowoleni z możliwości sprawdzenia się z naprawdę wymagającym rywalem- podsumował mecze Mazur. Spotkania rozegrano w pełnowymiarowej hali piłkarskiej. Kolejny sparing Wigry rozegrają 28 stycznia, także na Litwie. Zmierzą się z FBK Kowno.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media