OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wzmocnione Wigry podejmą lidera
14 sierpnia 2009, 06:39

Już w najbliższą niedzielę (16 sierpnia) o godz. 18:00, piłkarze suwalskich Wigier rozegrają mecz 4. kolejki II ligi. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka podejmą na własnym boisku lidera rozgrywek – Pelikana Łowicz. Co prawda suwalczanie po trzech meczach zajmują dopiero 14. miejsce z dorobkiem jednego punktu, ale kibice mają nadzieję na pierwsze zwycięstwo. Zespół bowiem został w tym tygodniu wzmocniony dwoma kluczowymi zawodnikami – pomocnikiem Maciejem Makuszewskim oraz łotewskim napastnikiem – Vitalijem Zilsem.

Maciej Makuszewski zaprasza na mecz – zobacz w WIGRY TV!
Uwaga! Relacja LIVE z meczu tylko w serwisie suwalki24.pl

W zeszłym sezonie „biało-niebiescy” dwukrotnie pokonali Pelikana – w Łowiczu 2:1 oraz u siebie 1:0. W łowickiej drużynie nastąpiło jednak wiele zmian kadrowych, dzięki którym goście niedzielnego spotkania wygrywają mecz za meczem i na pewno powalczą w Suwałkach o 3 punkty. Taka wizja jednak nie przeraża suwalczan, gdyż obecna sytuacja kadrowa daje powody do optymizmu. Maciej Makuszewski i Vitalij Zils powinni być znaczącym wzmocnieniem kadry na niedzielne spotkanie. Ponadto na mecz gotowi są wszyscy zawodnicy oprócz Kamila Lauryna, który przeszedł operację nosa.

– Wzmocniliśmy się ostatnio dwoma ofensywnymi zawodnikami – Maciejem Makuszewskim i Vitalijem Zilsem. Mamy nadzieję, że przyniesie to oczekiwane efekty i w niedzielę trzy punkty zostaną w Suwałkach – powiedział Dariusz Mazur – dyrektor SKS „Wigry”.

Wigry Suwałki – Pelikan Łowicz, niedziela, 16 sierpnia, godz. 18:00, stadion miejski w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26. ZAPRASZAMY!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media