OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
XVII Mikołajkowy Turniej już w piątek!
12 grudnia 2016, 22:08

Wielkie gwiazdy rozgrzeją biegun zimna podczas zaplanowanej na 16 i 17 grudnia tegorocznej, 17. już edycji charytatywnego Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach.

W turnieju głównym, który zostanie rozegrany w sobotę 17 grudnia o godzinie 14:00 na zielonej, specjalnej nawierzchni w hali OSiR walczyć będzie pięć drużyn. W Suwałkach zadebiutuje Reprezentacja Grecji, sensacyjny Mistrz Europy z 2004 roku. Wystąpi w niej ośmiu piłkarzy, którzy na pamiętnym turnieju w Portugalii sięgali po złotem medale, wśród nich Giorgos Karagunis, Giourkas Seitaridis, Angelos Basinas, Antonios Nikopolidis, Stelios Giannakopulos, Vassilis Tsiartas i Vassilis Lakis. Stawkę uzupełni Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Mundial 2002, złożona z piłkarzy, którzy reprezentowali nasz kraj na Mundialu 2002 w Japonii i Korei pod wodzą Jerzego Engela, Drużyna Prezydenta Suwałk wzmocniona piłkarzami Lotto Ekstraklasy m.in. Patrykiem Małeckim, Reprezentacja Litwy, oraz gospodarz suwalskie Wigry.

Znani ze stadionów, ekranu i estrady uczestnicy sobotniej rywalizacji zostaną przedstawieni już w piątek 16 grudnia w sali Suwalskiego Ośrodka Kultury. O godzinie 19:30 rozpocznie się tam koncert światowej sławy wokalistki gospel Michelle John znanej z występów m.in. z takimi gwiazdami jak Eric Clapton, która zaśpiewa z Suwalskim Gospel Choir oraz wschodzącej gwiazdy polskiego kina – suwalczanki Michaliny Łabacz.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media