OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z Alytisem Alitus na koniec przygotowań
23 lipca 2010, 00:00

W sobotę ( 24 lipca) kolejny mecz sparingowy piłkarzy drugoligowych Wigier Suwałki. Przeciwnikiem podopiecznych Marka Witkowskiego będzie litewski Alytis Alitus. Mecz w sobotę o 17.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Wstęp dla kibiców bezpłatny.Będzie to ostatni sprawdzian suwalczan przed zaplanowaną na 31 lipca inauguracją nowego sezonu II ligi ( Wigry podejmą tego dnia o 17.00 GLKS Nadarzyn). W dotychczasowych sparingach Wigry nie straciły żadnego gola, zanotowały dwie wysokie wygrane i jeden remis. Odniosły też bardzo przekonywujące zwycięstwo w rozgrywkach Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w niedzielę ( 25 lipca) o 16.00 odbędzie się w Suwałki Plaza Dzień z Wigrami, w tym uroczysta prezentacja drugoligowego zespołu.

W sobotę ( 24 lipca) kolejny mecz sparingowy piłkarzy drugoligowych Wigier Suwałki. Przeciwnikiem podopiecznych Marka Witkowskiego będzie litewski Alytis Alitus. Mecz w sobotę o 17.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Wstęp dla kibiców bezpłatny.
Będzie to ostatni sprawdzian suwalczan przed zaplanowaną na 31 lipca inauguracją nowego sezonu II ligi ( Wigry podejmą tego dnia o 17.00 GLKS Nadarzyn). W dotychczasowych sparingach Wigry nie straciły żadnego gola, zanotowały dwie wysokie wygrane i jeden remis. Odniosły też bardzo przekonywujące zwycięstwo w rozgrywkach Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w niedzielę ( 25 lipca) o 16.00 odbędzie się w Suwałki Plaza Dzień z Wigrami, w tym uroczysta prezentacja drugoligowego zespołu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media