OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z Górnikiem na zakończenie
25 października 2008, 12:09

Dzisiaj Wigry Suwałki zagrają ostatni mecz rundy jesiennej II ligi. Suwalczanie podejmą na własnym boisku zespół Górnika Wieliczka. Mecz ten będzie znakomita okazją do awansu w ligowej tabeli , ale należy pamiętać, że goście z Wieliczki są bardziej wymagającym rywalem niż ostatnie dwie drużyny, z którymi suwalczanie poradzili sobie bez problemu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Wigry zajmują 6. pozycję w tabeli dzięki ostatnim zwycięstwom z Ponidziem Nida Pińczów i Stalą Poniatowa. Goście plasują się na 10. lokacie, ale mają zaledwie 1 punkt straty do suwalczan. Górnik na pewno będzie chciał przerwać swą fatalną passę. Przypomnijmy, że drużyna z Wieliczki w ostatnich 4 meczach zdobyła zaledwie 1 punkt (tydzień temu z Pelikanem Łowicz).
Wigry niestety znowu zagrają w niepełnym składzie. Oprócz zawodników kontuzjowanych już od dawna, nie wystąpi oczywiście Maciej Makuszewski, który został brutalnie sfaulowany w Poniatowej. Brak „Maku” jest poważnym osłabieniem, ale miejmy nadzieję, że suwalczanie poradzą sobie w grze ofensywnej i 3 punkty zostaną w Suwałkach. Przypomnijmy, że spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Zapraszamy.

UWAGA! Podczas meczu w naszym serwisie  będziemy stale aktualizować wynik.  Zachęcamy również do zamówienia relacji SMS. Aby otrzymywać informacje o przebiegu i wyniku meczu, należy wysłać SMS o treści NJ.GORNIK  na numer 73068. Koszt usługi to 3,66 zł (z vat). Usługa obejmuje wysłanie pięciu SMS-ów w trakcie trwania meczu.
Usługa SMS dostępna w sieciach Era, Orange, Plus GSM
Właścicielem serwisu jest strona@wigry.foxnet.pl
Serwis SMS obsługiwany przez DotPay
Regulamin
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media