OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z Legionovią w piątkowe popołudnie!
19 września 2013, 14:37

W piątek, o 18.00 biało-niebieskich czeka ligowe spotkanie z beniaminkiem II ligi Legionovią Legionowo. Nie będzie jednak to mecz o nic, bo jeżeli podopieczni Donatasa Venceviciusa zwyciężą to wskoczą na fotel lidera!

– Nie traktujemy tego meczu jako meczu o pierwsze miejsce po prostu jest to kolejne spotkanie, do którego podchodzimy tak jak do każdego innego, w stu procentach skoncentrowani i głodni 3 punktów. Jeżeli zagramy z taką dyscypliną taktyczną i determinacją, jak ostatnie spotkania to jestem spokojny o wynik – powiedział Kamil Wenger, obrońca biało-niebieskich.

Zarząd suwalskiego klubu zachęca, mimo nieciekawej pogody do odwiedzenia Zarzecza i pomocy piłkarzom w zwycięstwie w bardzo ważnym spotkaniu. Na stadionie tego dnia znajdował się będzie kącik dla dzieci, gdzie każdy rodzic na czas meczu będzie mógł oddać swoją pociechę pod opiekę animatorek. Dodatkowo, co stało się już tradycją, dostępny będzie ogródek piwny. Serdecznie zapraszamy do spędzenia piątkowego popołudnia na Zarzeczu! 

W kadrze na to spotkanie na pewno zabraknie kontuzjowanego od dłuższego czasu Adriana Karankiewicza, jak również Pawła Omilianowicza i Mateusza Romachowa. Z drużyną treningi rozpoczął już natomiast Robert Wesołowski, ale pomocnik który zimą tego roku zerwał więzadła krzyżowe nie znalazł się jeszcze w „osiemnastce” na to spotkanie.

Dziś suwalczanie udali się na przedmeczowe zgrupowanie do Szelmentu, na które trener powołał następujących 19. zawodników:

Bramkarze: Karol Salik, Patryk Sobolewski

Obrońcy: Artur Bogusz, Bartosz Widejko, Kamil Wenger, Kamil Lauryn, Przemysław Makarewicz

Pomocnicy: Marcin Tarnowski, Aleksandar Atanacković, Karol Dragowski, Adam Pomian, Yuri Mamaev, Nelson Becerra, Michał Jegliński

Napastnicy: Tomasz Tuttas, Piotr Karłowicz,  Sebastian Radzio, David Makaradze, Tomasz Sawicki

Kilka słów o naszym rywalu: 

Klub Sportowy „Legionovia” Legionowo powstał w 1930 roku. Za największy sukces zespołu uznaje się tegoroczny awans do II ligi. Obecnie trenerem drużyny jest Marek Papszun, natomiast najlepszym strzelcem Sebastian Janusiński, z trzema bramkami na koncie. Legionovia po ośmiu kolejkach zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 9 punktów.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media