OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z niepewną formą ne mecz z Sokołem
18 września 2009, 17:09

Już jutro po dwutygodniowej przerwie piłkarze suwalskich Wigier powrócą na drugoligowe boiska. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zagrają w Aleksandrowie Łódzkim z tamtejszym Sokołem. Suwalczanie na pewno byliby w tym meczu faworytem, gdyby nie ich ostatnia absencja – przez zatrucie pokarmowe w ubiegłym tygodniu, „biało-niebiescy” nie rozegrali dwóch ligowych meczów, a niektórzy zawodnicy stracili na wadze po kilka kilogramów. Niewiadoma zatem jest forma naszych zawodników, którzy w tym sezonie spisują się bardzo dobrze na drugoligowych boiskach. Miejmy nadzieję, że jutro będzie podobnie.Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE SMS, a także po raz kolejny relację radiową z tego spotkania. Początek jutro (sobota) o godz. 16:00. Aby posłuchac relacji, kliknij TUTAJ.

Już jutro po dwutygodniowej przerwie piłkarze suwalskich Wigier powrócą na drugoligowe boiska. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zagrają w Aleksandrowie Łódzkim z tamtejszym Sokołem. Suwalczanie na pewno byliby w tym meczu faworytem, gdyby nie ich ostatnia absencja – przez zatrucie pokarmowe w ubiegłym tygodniu, „biało-niebiescy” nie rozegrali dwóch ligowych meczów, a niektórzy zawodnicy stracili na wadze po kilka kilogramów. Niewiadoma zatem jest forma naszych zawodników, którzy w tym sezonie spisują się bardzo dobrze na drugoligowych boiskach. Miejmy nadzieję, że jutro będzie podobnie.

Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE SMS, a także po raz kolejny relację radiową z tego spotkania. Początek jutro (sobota) o godz. 16:00. Aby posłuchac relacji, kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media