OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Chojniczanka
31 lipca 2021, 12:55

Wczoraj wieczorem rozpoczął się nowy sezon rozgrywek eWinner 2. Ligi. Suwalczanie rozpoczną tegoroczne zmagania już w poniedziałek. Podopieczni Dawida Szulczka w pierwszej kolejce podejmą Chojniczankę Chojnice.

Podobnie jak i Wigry, Chojniczanka nie będzie dobrze wspominała końcówki poprzedniego sezonu. Podopieczni Tomasza Kafarskiego zgromadzili łącznie 67 punktów, zajmując ostatecznie trzecie miejsce w tabeli. Marzenia o awansie zakończyły się już w pierwszej rundzie barażów, gdy „Chluba Grodu Tura” musiała uznać wyższość częstochowskiej Skry.

Podczas letniego okienka transferowego, z Chojniczanką pożegnał się Paweł Sokół, Adam Ryczkowski, Martin Klabnik oraz Serhij Napołow. Nasi rywale zakontraktowali w tym czasie Damiana Byrtka, Michała Mikołajczyka, Kamila Mazka, Kamila Brodę oraz Łukasza Wolsztyńskiego. 

Poniedziałkowe spotkanie Wigier Suwałki z Chojniczanką Chojnice będzie 14 meczem pomiędzy obiema drużynami. Trzykrotnie zwyciężali biało-niebiescy, sześć razy triumfowali goście, a w czterech starciach padł remis. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już pojutrze!

KUP BILET NA MECZ: KLIKNIJ TUTAJ!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media