OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: KKS 1925 Kalisz
6 sierpnia 2021, 12:41

Czas na drugą kolejkę eWinner 2. Ligi. Po nieudanej inauguracji, biało-niebiescy wyruszają do Kalisza, gdzie w sobotę zmierzą się z miejscowym KKS-em.

Zespół z Kalisza to drugi, po Chojniczance, rywal, który w ubiegłym sezonie walczył o awans na zaplecze Ekstraklasy. Jak dobrze pamiętamy, w pierwszej rundzie barażów podopieczni Ryszarda Wieczorka wyeliminowali suwalskie Wigry. Nadzieje o Fortuna 1. Lidze w Kaliszu skończyły się jednak kilka dni później, gdy „Trójkolorowi” musieli uznać wyższość częstochowskiej Skry, która w pięknym stylu ograła gospodarzy.

Przeciwnicy rozpoczęli bieżący sezon od remisu. „Duma Kalisza” podzieliła się punktami z Olimpią Elbląg. 

Jutrzejszy mecz w Kaliszu będzie czwartym starciem obu drużyn. W pierwszych dwóch ligowych spotkaniach górą byli biało-niebiescy. Jesienią ubiegłego roku suwalczanie rozgromili gospodarzy aż 3:0, a hat-trickiem popisał się Kamil Adamek. W rewanżowym meczu w Suwałkach znów triumfowali podopieczni Dawida Szulczka, tym razem po dublecie Denisa Gojko. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro!

Mecz 2. kolejki eWinner 2. Ligi będziecie mogli obejrzeć w serwisie Sportize oraz w aplikacji mobilnej tytularnego sponsora rozgrywek.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media