OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Legia Warszawa
20 września 2021, 13:12

Już w najbliższą środę biało-niebieskich czeka nie lada wyzwanie. Do Suwałk przyjeżdża utytułowana drużyna ze stolicy Polski – warszawska Legia. Sprawdźcie, co słychać w obozie naszego rywala.

Legia to obecnie dwunasta drużyna PKO BP Ekstraklasy. Trudno jednak oceniać Wojskowych przez pryzmat tabeli, gdyż rozegrali dwa spotkania mniej niż reszta stawki. Mimo, że początek ligowego sezonu nie był dla Legionistów zbyt udany, kibicom ze stolicy nie brakuje powodów do radości. Podopieczni Czesława Michniewicza to przecież jedyna polska drużyna, która reprezentuje nasz kraj w europejskich pucharach. Mistrzowie Polski awansowali do Ligi Europy po wyeliminowaniu Slavii Pragi. 

Losowanie nie było dla Polaków zbyt łaskawe, gdyż Legia w grupie mierzy się ze Spartakiem, Napoli, a także angielskim Leicester City. Drużyna z Warszawy pokazała jednak, że żaden zespół im nie straszny, wygrywając na inaugurację w Moskwie 1:0. Bramka świeżo zakontraktowanego Kastratiego dała Legii nadzieję na udany sezon w Europie.

Wojskowi to również rekordziści pod względem wygranych Pucharów Polski. Piłkarze z „L-ką” na piersi wznosili to trofeum aż dziewiętnastokrotnie. Przyjezdni są bez wątpienia faworytem w starciu z Wigrami, ale biało-niebiescy z pewnością postarają się sprawić kibicom niespodziankę. Nie pozostaje nam nic innego jak głęboko wierzyć i wspólnie dopingować #CharakterneWigry w środowym spotkaniu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media