OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Motor Lublin
16 października 2021, 16:38

Przed nami 13. kolejka eWinner 2. ligi, a w niej starcie suwalskich Wigier z Motorem Lublin. Sprawdźcie, co słychać w szeregach naszych dzisiejszych rywali!

Motor bardzo dobrze rozpoczął biężący sezon. Po 13. kolejkach podopieczni Marka Saganowskiego plasują się na piątym miejscu w tabeli. Żółto-biało-niebiescy przegrali tylko dwa spotkania i wszystko wskazuje na to, że będą stanowić czołówkę eWinner 2. ligi.

Kibice w Lublinie gorąco liczą na to, że ich piłkarze w końcu zainkasują pełną pulę w meczu z Wigrami. Ostatnie trzy spotkania to przecież trzy remisy, w tym aż dwa bezbramkowe. Na brak goli w tym sezonie fanatycy Motoru narzekać jednak nie mogą, gdyż ich ulubieńcy to trzeci zespół pod kątem zdobytych bramek. Niekwestionowanym liderem wśród strzelców jest niewątpliwie Michał Fidziukiewicz, który do siatki trafiał aż trzynastokrotnie, co sprawia, że otwiera ligową klasyfikację.

Dzisiejsze spotkanie Wigier Suwałki z Motorem Lublin będzie 11. meczem pomiędzy obiema drużynami. Aż sześciokrotnie zwyciężali biało-niebiescy, w trzech meczach padł remis i tylko raz triumfował Motor. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media