OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Radunia Stężyca
27 sierpnia 2021, 18:03

Już dziś biało-niebiescy przystąpią do szóstego meczu w tym sezonie. Rywalem suwalczan będzie Radunia Stężyca.

Radunia to stosunkowo młody klub. Na piłkarskiej mapie Polski możemy znaleźć go od 1982 roku. Dla „Dumy Kaszub” jest to pierwszy sezon na poziomie centralnym. W ubiegłym sezonie podopieczni trenera Sebastiana Letniowskiego zdominowali swoje rozgrywki i awansowali do eWinner 2. ligi z pierwszego miejsca.

Beniaminek ze Stężycy świetnie rozpoczął tegoroczne zmagania. Zielono-żółto-niebiescy wygrali trzy z pięciu spotkań i zajmują obecnie 6 miejsce w tabeli. Przed sezonem kadra  naszych dzisiejszych rywali przeszła sporą rewolucję. Radunia zakontraktowała takich zawodników jak Janusz Surdykowski, Wojciech Łuczak, Dmytro Bashlay czy choćby Damian Piotrowski – znany z występów w Chrobrym Głogów. Niewątpliwie warto też wspomnieć o kapitanie drużyny – Rafale Koszniku. Były zawodnik Górnika Zabrze ma na swoim koncie aż 115 występów w Ekstraklasie.

Mimo, że to dopiero pierwszy sezon Raduni w eWinner 2. lidze, kibice w Stężycy z pewnością mierzą wysoko. Jak „Duma Kaszub” zaprezentuje się przy #Z26? Przekonamy się już niebawem!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media