OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Ruch Chorzów
18 września 2021, 12:43

Przed nami 9. kolejka eWinner 2. ligi, a w niej starcie suwalskich Wigier z wiceliderem rozgrywek. Sprawdźcie, co słychać w szeregach Ruchu Chorzów!

Ruch Chorzów to bez wątpienia najbardziej utytułowany zespół występujący w eWinner 2. lidze. Mowa przecież o drużynie, która aż czternastokrotnie sięgała po mistrzostwo Polski. Od samego początku bieżącego sezonu Niebiescy pokazują, że marzą o powrocie na najwyższy poziom rozgrywkowych.

Po ośmiu kolejkach podopieczni Jarosława Skrobacza zgromadzili aż 18 punktów. 5 zwycięstw i 3 remisy sprawiają, że jako jedna z dwóch drużyn Ruch pozostaje niepokonany. Jeśli chodzi o kadrę, warto zwrócić tu szczególną uwagę na Tomasza Foszmańczyka. Kapitan chorzowian ma na swoim koncie cztery trafienia, dzięki którym jest najlepszym strzelcem w drużynie ze Śląska.

Dzisiejsze starcie Wigier i Ruchu będzie trzecim spotkaniem pomiędzy obiema drużynami. Oba mecze miały miejsce w sezonie 2017/2018. W rundzie jesiennej biało-niebiescy wywieźli z Chorzowa cenny punkt. Rewanż nie był już aż tak wyrównany, gdyż na wiosnę suwalczanie rozgromili „Niebieskich” aż 6:0. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wieczorem!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media