OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Sokół Ostróda
18 sierpnia 2021, 13:40

Już dziś biało-niebiescy staną przed szansą na drugie zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Dawida Szulczka zmierzą się z Sokołem Ostróda. Sprawdźcie, co słychać w szeregach przyjezdnych.

Początek tego sezonu to bez wątpienia słaby okres w wykonaniu ostródzian. Podopieczni Jarosława Kotasa przegrali wszystkie trzy ligowe spotkania. Zła passa rozpoczęła się od porażki z beniaminkiem – Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Tydzień później „Trójkolorowi” dostali srogą lekcję od Chojniczanki, która rozbiła Sokół aż 4:0. W ubiegły weekend na Mazury przyjechał zespół KKS-u Kalisz. „Duma Kalisza” wywiozła z Ostródy komplet punktów, pokonując gospodarzy 2:0.

Latem w drużynie Sokoła doszło do prawdziwej rewolucji. Ostródę opuściło bowiem aż 15 zawodników. Największą stratą wydaje się być odejście Dawida Wolnego, który w ubiegłym sezonie zdobył aż 20 bramek. Dało mu to drugą lokatę w klasyfikacji strzelców.

Kibice „Sokołów” zdają sobie sprawę, że to nie będzie łatwy sezon dla ich drużyny. Początek nie był obiecujący, ale zawodnicy Jarosława Kotasa liczą na przełamanie w meczu z Wigrami. Jak zakończy się dzisiejsze spotkanie? Tego dowiemy się już wieczorem!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media