OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Stal Rzeszów
21 sierpnia 2021, 18:38

Po środowym zwycięstwie z Sokołem, suwalczanie wyruszyli do Rzeszowa, gdzie już w niedzielę zmierzą się z miejscową Stalą. Sprawdźcie, co słychać w obozie naszych rywali!

Stal Rzeszów to obecny lider eWinner 2. Ligi. Popularne „Żurawie” wygrali wszystkie cztery dotychczasowe spotkania. To, że marzą o awansie na zaplecze Ekstraklasy udowodnili już w pierwszym meczu, gdy rozgromili krakowską Garbarnię aż 5:1. Tydzień później, rzutem na taśmę pokonali beniaminka z Grodziska Mazowieckiego. W trzeciej kolejce podopieczni Daniela Myśliwca pokonali ówczesnego wicelidera rozgrywek – Chojniczankę Chojnice. W ubiegłą środę, „Stalowcy” mierzyli się z kolejną drużyną z czołówki – KKS-em Kalisz. Pewne zwycięstwo 2:0 dało im czwarty komplet punktów z rzędu, co sprawia, że otwierają tabelę naszych rozgrywek.

„Duma Rzeszowa” dokonała kilku wzmocnień podczas letniego okienka. Zdecydowanie najgłośniejszym echem odbił się powrót Andreja Prokicia, a także zakontraktowanie Bartłomieja Poczoubuta oraz dobrze znanego suwalskim kibicom Patryka Małeckiego.

Jutrzejsze starcie Stali z Wigrami będzie czternastym meczem pomiędzy obiema drużynami. Czterokrotnie zwyciężali biało-niebiescy, czterokrotnie gospodarze, natomiast w 5 spotkaniach zespoły podzieliły się punktami. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media