OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Wisła Puławy
3 września 2021, 18:49

Czas na 7. kolejkę eWinner 2. ligi, a w niej wyjazdowe spotkanie suwalskich Wigier w Puławach. Już jutro podopieczni Dawida Szulczka zmierzą się z miejscową Wisłą.

Wisła Puławy to jedna z czterech drużyn, której w ubiegłym sezonie udało awansować się na poziom eWinner 2. ligi. Podopieczni Mariusza Pawlaka kompletnie zdominowali swoje rozgrywki. Olbrzymia przewaga nad rywalami, bo aż 26 punktów nad drugą Chełmianką sprawiła, że kibice w Puławach mogli świętować już 15. maja.

Początek sezonu beniaminka to raczej gra „w kratkę”. Po 6 spotkaniach Duma Powiśla uzbierała 7 punktów, co daje im 13. miejsce w ligowej tabeli. W ostatnich dwóch meczach zespół z Puław musiał uznać wyższość rywali, więc gospodarze z pewnością liczą na przełamanie w starciu z Wigrami.

Jutrzejszy pojedynek Wisły Puławy z Wigrami Suwałki będzie 10. meczem pomiędzy obiema drużynami. Cztery razy górą byli suwalczanie, w trzech spotkaniach triumfowali gospodarze, natomiast dwukrotnie padł remis. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media