OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Znicz Pruszków
10 września 2021, 11:37

Czas na 8. kolejkę eWinner 2. ligi, a w niej starcie suwalskich Wigier ze Zniczem Pruszków. Sprawdźcie, co słychać w szeregach naszych jutrzejszych rywali.

Poprzedni sezon Znicz zakończył na 15. miejscu. W ostatniej kolejce żółto-czerwoni grali w Suwałkach, a punkt zdobyty w meczu z Wigrami zapewnił drużynie z Pruszkowa upragnione utrzymanie. 

W letniej przerwie Znicz przeszedł sporą rewolucję. Zespół przejął trener Mariusz Masiura, nie brakowało też ruchów kadrowych. Z pewnością najgłośniejszym echem odbiło się zakontraktowanie Igora Lewczuka. Doświadczony stoper ma na swoim koncie 216 występów w Ekstraklasie i aż czterokrotnie sięgał z Legią po Mistrzostwo Polski.

Znicz zaczął bieżący sezon od dwóch porażek. Pierwsze punkty zainkasowali dopiero w trzeciej kolejce w Krakowie. Po triumfie nad Garbarnią przyszedł pierwszy remis, a potem dość nieoczekiwanie pokonali Chojniczankę. W ubiegły weekend podopieczni Mariusza Masiura przegrali z KKS-em Kalisz. Po siedmiu kolejkach na swoim koncie mają 7 punktów, co plasuje ich na 14. pozycji w tabeli.

Sobotnie starcie Wigier ze Zniczem będzie czternastym pojedynkiem pomiędzy obiema drużynami. Sześć razy wygrywali biało-niebiescy, w pięciu meczach padł remis, a tylko w dwóch spotkaniach triumfowali przyjezdni. Znicz pokazał już w tym sezonie, że potrafi zaskoczyć, także możemy się jutro spodziewać zaciętego widowiska na Zarzeczu. 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media