OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: Znicz Pruszków
10 września 2021, 11:37

Czas na 8. kolejkę eWinner 2. ligi, a w niej starcie suwalskich Wigier ze Zniczem Pruszków. Sprawdźcie, co słychać w szeregach naszych jutrzejszych rywali.

Poprzedni sezon Znicz zakończył na 15. miejscu. W ostatniej kolejce żółto-czerwoni grali w Suwałkach, a punkt zdobyty w meczu z Wigrami zapewnił drużynie z Pruszkowa upragnione utrzymanie. 

W letniej przerwie Znicz przeszedł sporą rewolucję. Zespół przejął trener Mariusz Masiura, nie brakowało też ruchów kadrowych. Z pewnością najgłośniejszym echem odbiło się zakontraktowanie Igora Lewczuka. Doświadczony stoper ma na swoim koncie 216 występów w Ekstraklasie i aż czterokrotnie sięgał z Legią po Mistrzostwo Polski.

Znicz zaczął bieżący sezon od dwóch porażek. Pierwsze punkty zainkasowali dopiero w trzeciej kolejce w Krakowie. Po triumfie nad Garbarnią przyszedł pierwszy remis, a potem dość nieoczekiwanie pokonali Chojniczankę. W ubiegły weekend podopieczni Mariusza Masiura przegrali z KKS-em Kalisz. Po siedmiu kolejkach na swoim koncie mają 7 punktów, co plasuje ich na 14. pozycji w tabeli.

Sobotnie starcie Wigier ze Zniczem będzie czternastym pojedynkiem pomiędzy obiema drużynami. Sześć razy wygrywali biało-niebiescy, w pięciu meczach padł remis, a tylko w dwóch spotkaniach triumfowali przyjezdni. Znicz pokazał już w tym sezonie, że potrafi zaskoczyć, także możemy się jutro spodziewać zaciętego widowiska na Zarzeczu. 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media