OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z Olimpią, tylko zwycięstwo!
5 września 2013, 18:18

Już w najbliższą sobotę biało-niebiescy rozegrają kolejne ligowe spotkanie na własnym boisku. Tym razem podopieczni Donatasa Venceviciusa podejmą Olimpię Elbląg. Wszystkich serdecznie zapraszamy w sobotę, o 18.00 do odwiedzenia Zarzecza!

– Codziennie ciężko trenujemy i obecnie jesteśmy w bardzo dobrej formie. Zdajemy sobię sprawę z tego, że będzie to cięzki mecz, ale zrobimy wszystko żeby wygrać – powiedział David Makaradze, napastnik biało-niebieskich.

W barwach Wigier z powodu urazów nie będą mogli wystąpić Adrian Karankiewicz oraz Valentin Jeriomenko, który na boisku pojawi się najwcześniej w następnej rundzie. Do drużyny dołączył już Mateusz Romachów, jak również Jurij Mamajew, który w zeszłym tygodniu podpisał roczną umowę z Wigrami!

Kilka słów o naszym rywalu:

ZKS Olimpia Elbląg powstała w 1945 roku. Za jej największy sukces można uznać sezon 2011/12, kiedy to Olimpia grała w 1 lidze. Obecnie zespół z Elbląga zajmuje 5. miejsce w II lidze z dorobkiem 11 punktów, natomiast w poprzednim sezonie uplasował się na na 7. miejscu z 48 punktami na koncie. Obecnie trenerem zespołu jest Białorusin Oleg Raduszko, a najlepszym strzelcem Anton Kołosow, który zdobył już sześć bramek.

Warto wspomnieć, że swój przyjazd do Suwałk zapowiada około 150. kibiców Olimpii, co na pewno sprawi, że spotkanie stanie się atrakcyjniejsze!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media