OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z Rakowem o awans
25 lipca 2014, 19:50

W sobotę, w Częstochowie, biało-niebiescy zagrają z miejscowym Rakowem o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Na zwycięzcę tego starcia czeka Flota Świnoujście.

Zespół z Częstochowy w zbliżającym się sezonie wystąpi w rozgrywkach II ligi. Raków zajął 10, spadkowe miejsce, ale licencji nie otrzymały Warta Poznań i Polonia Bytom. Częstochowianie w letniej przerwie pozyskali siedmiu nowych piłkarzy. Dodatkowo zespół zasiliło kilku zawodników, którzy występowali w rezerwach klubu. W rundzie przedwstępnej Pucharu Polski Raków pewnie pokonał niżej notowany Piast Karnin, wygrywając aż 5:0. Po dwa trafienia zaliczyli Robert Brzęczek i Artur Pląskowski, a jednego gola dorzucił Adrian Kural. 

Biało-niebiescy do Częstochowy wyjechali tradycyjnie dzień przed meczem, czyli w piątek. Szkoleniowiec suwalczan miał nie lada problem w wyborze meczowej „osiemnastki”. Wszyscy piłkarze są już zdrowi, a w Suwałkach zostało aż siedmiu zawodników, którzy mają zagrać po połówce w sparingu rezerw z Unią Olecko. Trener Zbigniew Kaczmarek będzie mógł skorzystać z Tomasz Jarzębowskiego, który jest już w pełni zdrowy i gotowy do debiutu w Wigrach. W sobotę najprawdopodobinej zagra też wracający po kontuzji Adrian Karankiewicz. 

Odwiedziliśmy już stadion w Częstochowie. Bardzo dobrze do jutrzejszego spotkania przygotowana jest murawa na stadionie Rakowa. Nie pozostaje nic, jak tylko wygrać.

Już dzisiaj zapraszamy na relację live z tego spotkania. Początek meczu z Rakowem o godzinie 17:00.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media