OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zainteresowanie Wigrami rośnie
15 października 2014, 17:10

Coraz więcej kibiców na stadionie, bilety kupowane już na dwa tygodnie przed meczem. Zainteresowanie Wigrami jest coraz większe.

W minony piątek padł rekord frekwencji na suwalskim stadionie w tym sezonie. Mecz z Widzewem obejrzało aż 3006 widzów, co daje Wigrom drugie miejsce w minonej kolejce pod względem frekwencji. Więcej widzów oglądało tylko mecz Zagłębia z Sandecją. W Lubinie na trybunach zasiadło 3159 kibiców. Średnio mecz Wigier ogłada 2428 widzów. Jest również zaintersowanie wyjazdowymi meczami biało-niebiebieskich, co potwierdza fakt, że kibice suwalskiego klubu zaliczyli każdy wyjazd w tym sezonie, najliczniej meldując się w Gdyni w 170 osób. 

Już na dwa tygodnie przez meczem z liderem I ligi Termalicą Bruk- Nieciecza sprzedanych zostało ponad 100 wejściówek. Jest to pierwsza taka sytuacja w historii klubu, że tak wcześnie kibice zaczynają nabywać bilety. Przypominamy, że można kupować je w sklepiku Wigier w Plazie. Serdecznie zapraszamy do szybszego kupna biletów. Znów zapełnijmy stadion do ostatniego miejsca!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media