OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zapolnik wypożyczony do Olimpii Zambrów
13 sierpnia 2015, 20:38

Kamil Zapolnik został wypożyczony przez Wigry do Olimpii Zambrów. Nasz napastnik będzie wystepował w tym drugoligowym klubie do końca rundy jesiennej.

– Wspólnie z Kamilem uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie obecnie korzystne zarówno dla niego jak i naszego klubu- mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier. – Piłkarz będzie miał możliwość regularnych występów w lidze centralnej. Mam nadzieję, że zaprocentuje to po powrocie do naszego klubu, bo wiążemy z nim ogromne nadzieje.
W rundzie wiosennej Zapolnik rozegrał w Wigrach dziesięć spotkań w których strzelił trzy gole. Wcześniej występował w trzecioligowej wówczas Olimpii Zambrów. Do Wigier trafił jako najskuteczniejszy piłkarz trzeciej ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media