OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zapowiada się ciekawy mecz
12 kwietnia 2016, 21:13

W sobotę o 18.30 Wigry podejmą Pogoń Siedlce. Rywale mają tylko trzy punkty więcej. Są już bilety na ten mecz. Zobacz zaproszenie video !

Piłkarze Wigier rozpoczęli bezpośrednie przygotowania do sobotniego meczu z zajmującą dwunaste miejsce w tabeli Pogonią Siedlce. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Suwalczanie tracą do najbliższego rywala tylko trzy punkty.

Będzie to konfrontacja dobrych znajomych. Niespełna dwa lata temu Wigry i Pogoń razem wchodziły do I ligi. W debiutanckim sezonie suwalski zaspół zajął dobre, dziewiąte miejsce w tabeli, a siedlczanie obronili się przed spadkiem w barażach.

Minionej jesieni Pogoń pokonała Wigry 1:0. Suwalczanie chcą się teraz zrewanżować. Trener Wigier Dominik Nowak będzie miał do dyspozycji wszystkich podopiecznych, bo karę za kartki odcierpieli już Tomasz Jarzębowski i Maciej Wichtowski. Drużyna i trener są wyraźnie podbudowani ostatnią wygraną w Chojnicach.

– Drużyna zaimponowała mi zaangażowaniem i sumiennością. Wszyscy rzetelnie realizowali to, co sobie założyliśmy. Efektem był zwycięski gol w 88 minucie. Gra do końca znamionuje klasę drużyny- mówi trener Nowak.

Bilety na mecz Wigier z Pogonią Siedlce, który rozpocznie się w sobotę (16 kwietnia) o 18.30 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach można już kupować w klubowym sklepiku Wigier w centrum handlowo-rozrywkowym Suwałki Plaza. W dniu meczu wejściówki będą dostępne w kasach stadionu przy ul. Zarzecze od 10.00 do zakończenia pierwszej połowy.

Zobacz zaproszenie na mecz!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media