OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zieliński: Wigry znów będą punktować
30 września 2015, 19:29

Raz na wozie, raz pod wozem- tak w skrócie można posumować obecny sezon w wykonaniu pierwszoligowych Wigier. 

Na początku rozgrywek, po serii czterech meczów bez porażki, suwalczanie zasiedli w fotelu lidera. Niestety, w kolejnych pięciu spotkaniach nie zaznali zmaku zwycięstwa i wylądowali na czternastym miejscu w tabeli. Jak przerwać złą passę i wrócić do wygrywania? O tym rozmawiamy z Jackiem Zielińskim, dyrektorem sportowym Wigier.

– Jaka jest skuteczna recepta na przerwanie tej czarnej serii?

Jacek Zieliński: Robimy wszystko, by piłkarze wrócili do dobrej dyspozycji, bo ostatnio nie wyglądała ona najlepiej. Kładziemy nacisk na to, by na treningach pracować na najwyższej intensywności, ale w dużo krótszym czasie. Ważna jest też odbudowa sfery psychicznej, bo po tak słabej serii zwyczajnie siada psychika piłkarzy. Taktyka będzie dopiero kolejnym etapem metamorfozy drużyny.

– Jednak czas nagli, już w piątek wyjazdowe spotkanie z podrażnioną Miedzią Legnica, która we wtorek przegrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec aż 1:4.

– Rywal będzie z pewnością mocno zmotywowany. Analizuję właśnie zapis filmowy tego meczu i widzę, że ,,Miedziowi” zostawili na boisku mnóstwo zdrowia. Musimy to wykorzystać, mimo, że czeka nas długa, męcząca podróż. Wierzę, że nasz zespół będzie prezentował się dużo lepiej niż ostatnio.

– Drużynę ponownie poprowadzi trener Donatas Vencevicius?

– Tak, mamy do niego pełne zaufanie. Przedstawił nam dokładny plan dotyczący wyprowadzenia drużyny z kryzysu. Wygląda to nieźle i daje nadzieję, że Wigry znów będą punktować.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media