OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zima na biało-niebiesko
3 grudnia 2008, 07:20

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki rozpoczął akcję ,,Zima na biało-niebiesko”. Ma ona na celu poszukiwanie młodych talentów oraz popularyzację piłki nożnej i klubu wśród młodych mieszkańców Suwalszczyzny. W ciągu najbliższych kilku tygodni piłkarze drugoligowych Wigier będą odwiedzać szkoły w mieście i okolicy. Klub czeka na zgłoszenia szkół, które chcą zaprosić zawodników. Wystarczy zadzwonić pod numer (0-87) 566-57-08 lub wysłać maila pod adres redakcja@wigry.suwalki.pl. Zapraszamy do materiału filmowego z pierwszej szkolnej wizyty piłkarzy w dziale WIGRY TV.

Pierwsze z serii spotkań ,,Zima na biało- niebiesko” odbyło się w tym tygodniu w Zespole Szkół w podsuwalskiej Słobódce. Piłkarze Wigier (Przemysław Masłowski, Tomasz Kotwica, Paweł Cimochowski, Tomasz Chmielewski, Damian Sobolewski) uczyli jej podopiecznych podstawowych umiejętności piłkarskich. Chyba największym największym zainteresowaniem cieszył się trening przeprowadzony przez bramkarza Przemysława Masłowskiego. Były też konkursy piłkarskiej żonglerki oraz rzutów karnych. Ich uczestnicy otrzymali gadżety klubowe. Na pamiątkę spotkania w Słobódce piłkarze zostawili też w szkole klubową koszulkę z ze swoimi autografami.

– Podczas przerwy w treningach naszej drugoligowej drużyny chcemy zorganizować przynajmniej dziesięć takich spotkań w szkołach. Czekamy na kolejne zaproszenia- mówi Dariusz Mazur, dyrektor SKS Wigry Suwałki.
Klubowi działacze szykują kolejną niespodziankę.
– Reprezentacje poszczególnych szkół, które wezmą udział w naszej akcji, zaprosimy w marcu na pierwszy mecz ligowy. Rozstrzygniemy wtedy konkurs na najatrakcyjniejszą klubową flagę przygotowaną przez dzieci i młodzież- dodał Mazur.
 
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media