OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zmarł ksiądz Artur Śliwowski
22 lutego 2009, 11:49

Z przykrością informujemy, że dziś nad ranem w wieku 42 lat, zmarł ksiądz Artur Śliwowski – proboszcz parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w podsuwalskich Wigrach, niegdyś piłkarz, a ostatnio wierny kibic suwalskich Wigier.

 

Ks. Śliwowski był znaną i lubianą postacią, nie tylko w kręgu sympatyków piłki nożnej na suwalszczyźnie. Urodził się w 1967 roku w Suwałkach. Miłość do piłki nożnej zaszczepił w nim ojciec. O swojej przygodzie z „biało-niebieskimi” barwami opowiedział niegdyś w wywiadzie udzielonym Tygodnikowi Suwalskiemu:

Tata zaprowadził mnie pierwszy raz na stadion, a potem do klubu. Do juniorów młodszych przyjął mnie legendarny, dziś już świętej pamięci trener, Kazimierz Lewandowski. Potem grałem w juniorach starszych i klasie okręgowej, w pierwszym zespole. To było dziesięć lat treningów i meczy. Wszystkich kolegów, piłkarzy, trenerów, działaczy sportowych sprzed dwudziestu lat, mogę dziś wymienić w porządku alfabetycznym. Myślałem wtedy, że otwiera się przede mną kariera piłkarska i świat stoi otworem. Jednak głos Chrystusa: Pójdź za mną! był dla mnie decydujący.

Suwalski Klub Sportowy „Wigry” składa najszczersze kondolencje rodzinie oraz bliskim ks. Artura Śliwowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media