OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zmiana decyzji w sprawie meczu Wigry – Concordia
27 marca 2009, 11:55

Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął ostateczną decyzję w sprawie meczu II ligi gr. wschodniej pomiędzy Wigrami Suwałki a Concordią Piotrków Trybunalski. Przypomnijmy, że mecz nie odbył się w pierwotnym terminie (14 marca) ze względu na fatalny stan boiska w Suwałkach.W piśmie przesłanym obu klubom, PZPN informuje, że wniosek Concordii o walkower został oddalony. Po przeanalizowaniu opinii sędziów, delegata i obserwatora, a także materiałów dostarczonych przez  Suwalski Klub Sportowy „Wigry” stwierdzono, że mecz nie odbył się z przyczyn niezależnych od gospodarza, a zadecydowały o tym „okoliczności siły wyższej”. Spotkanie przełożono na 29 kwietnia na godz. 17:00.

Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął ostateczną decyzję w sprawie meczu II ligi gr. wschodniej pomiędzy Wigrami Suwałki a Concordią Piotrków Trybunalski. Przypomnijmy, że mecz nie odbył się w pierwotnym terminie (14 marca) ze względu na fatalny stan boiska w Suwałkach.
W piśmie przesłanym obu klubom, PZPN informuje, że wniosek Concordii o walkower został oddalony. Po przeanalizowaniu opinii sędziów, delegata i obserwatora, a także materiałów dostarczonych przez  Suwalski Klub Sportowy „Wigry” stwierdzono, że mecz nie odbył się z przyczyn niezależnych od gospodarza, a zadecydowały o tym „okoliczności siły wyższej”.
Spotkanie przełożono na 29 kwietnia na godz. 17:00.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media