OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zmiany w sztabie szkoleniowym Wigier
12 kwietnia 2023, 12:15

Kamil Lauryn przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Wigier Suwałki. Do wyboru nowego trenera zespół poprowadzi dotychczasowy asystent – Dariusz Koncewicz.

Trener Lauryn podjął się trudnego zadania budowy „nowej” drużyny Biało-Niebieskich po wycofaniu się Wigier z rozgrywek drugiej ligi. Trener pomimo krótkiego i trudnego okresu przygotowawczego zbudował drużynę która wywalczyła 32 punkty w jesiennych meczach IV Ligi podlaskiej.

W przerwie zimowej drużynę wzmocniło kilku wartościowych zawodników, a dobrze przepracowany okres uzupełniony kilkoma cennymi sparingami miał zagwarantować nowa jakość w rundzie wiosennej. Nadzieję na zbliżenie się do czołówki w tabeli pokrzyżowały remis w Krypnie oraz porażka w Michałowie.

Zarząd i Prezes Wigier podjęli trudną decyzję o zmianie szkoleniowca z nadzieją na poprawę wyników w pozostałych dwunastu spotkaniach jakie pozostały do rozegrania w rundzie wiosennej. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy w najbliższych dniach.

Trenerowi Kamilowi Laurynowi dziękujemy za dotychczasową pracę i osiągnięte wyniki oraz życzymy wszystkiego najlepszego w dalszej pracy zawodowej. Jednocześnie podkreślamy że Kamil zawsze będzie legendą Klubu i ważnym ogniwem Wigierskiej Rodziny.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media