OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zrewanżować się za jesień
28 marca 2014, 12:47

W sobotę, o 16:00 w Puławach biało-niebieskich czeka ciężki bój, z tamtejszą Wisłą, która w rundzie wiosennej wygrała wszystkie, trzy mecze. 

Podopieczni Donatasa Venceviciusa będą chcieli zrewanżować się, za bolesną porażkę z rundy jesiennej w Suwałkach, kiedy to Wigry przegrały z Wisłą aż 0:4. 

– Wigry będą bardzo trudnym przeciwnikiem. To na pewno jeden z kandydatów do awansu, który nie ukrywa swoich planów. Do tej pory lepiej radzą sobie przed własną publicznością, ale w sobotę to my gramy u siebie i będziemy chcieli dopisać do naszego konta kolejne trzy punkty – powiedział dla portalu dziennikwschodni.pl trener Wisły Jacek Magnuszewski.

Spotkania pomiędzy Wigrami, a Wisłą zawsze przynosiły dużo bramek. W poprzednim sezonie suwalczanie jesienią przegrali w Puławach 5:2, ale na wiosne pewnie pokonali puławian 3:0.

– Puławianie w tym sezonie radzą sobie lepiej na obcych boiskach, niż u siebie, ale my, niestety, na wyjazdach nie błyszczymy – mówi Donatas Vencevicius, trener Wigier. – Jeżeli chcemy awansować, musimy zdobywać punkty także poza Suwałkami. W roli gości wystąpimy jeszcze osiem razy i od meczu w Puławach zamierzamy zacząć kolekcjonować zwycięstwa.

Do Puław jedą ci sami zawodnicy, których Donatas Vencevicius miał do dyspozycji w meczu z Motorem. W osiemnastce nie znaleźli się jeszcze Bartosz Bujalski oraz Bartosz Widejko, którzy wznowili już treningi. Kontuzjowani cały czas są David Makaradze, Marcin Tarnowski, Karol Drągowski i Marcin Tarnowski. 

Wisła będzie musiała sobie poradzić bez kontuzjowanych Piotra Charzewskiego i Jarosława Niezgody, pod znakiem zapytania stoi także występ Nazara Penkowca.

Już dziś zapraszamy wszystkich na relację live z tego spotkania, która tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie.

Kadra na mecz z Wisłą:

Bramkarze: Karol Salik, Andrzej Olszewski

Obrońcy: Mateusz Żebrowski, Artur Bogusz, Kamil Lauryn, Tomasz Porębski, Kamil Wenger, Adrian Karankiewicz

Pomocnicy: Valentin Jeriomenko, Karol Mackiewicz, Aleksandar Atanacković, Daniel Michałowski, Jakub Kamiński, Robert Wesołowski

Napastnicy: Povilas Luksys, Tomasz Tuttas, Sebastian Radzio, Piotr Karłowicz

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media