OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zrobić pierwszy z dwóch kroków
30 maja 2014, 19:08

Droga do awansu jest prosta – trzeba wygrać dwa ostatnie spotkania. Pierwszy krok do awansu suwalczanie mogą zrobić już w najbliższą niedzielę.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka podejmą w Elblągu, miejscową Concordię, która straciła już szansę na utrzymanie. Obecna drużyna Concordii zancznie różni się jednak od tej, którą biało-niebiescy jesienią pokonali 2:1, po bramkach Davida Makaradze i Sebastiana Radzio. W przerwie zimowej włodaże klubu z Elbląga zatrudnili hiszpańskiego trenera oraz sześciu piłkarzy z tego kraju. Dodatkowo elblążanie pozyskali trzech zawodników z Japonii i jednego z Kamerunu.

Najlepszym strzelcem Concordii jest Alfredo Zapata. Hiszpan w rundzie wiosennej rozegrał 14 spotkań, w których zdobył 7 bramek. Jednego z tych goli hiszpański napastnik zdobył w minionej kolejce w Krakowie, kiedy to Concordia pokonała 2:0 miejscową Garbarnię. Zespół z Elbląga, pomimo że spadł już z ligi potrafi wygrywać i na pewno nie będzie to łatwe spotkanie.

Trener Zbigniew Kaczmarek do dyspozycji ma wszystkich zawodników poza Karolem Drągowskim i Kamilem Laurynem. Suwalczanie uważać muszą na kartki, bowiem aż 6 piłkarzy zagrożonych jest absencją w następnym spotkaniu.

Biało-niebiescy na mecz wyjeżdżają w sobotę, spędzą noc w miejscowości pod Elblągiem, a w niedzielę, o 17.00 zagrają z Concordią. Już dziś zapraszamy na relację live z tego spotkania, która dostępna będzie na naszej stronie internetowej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media