OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zwycięski, heroiczny bój
14 maja 2016, 22:18

– Te punkty są dla nas bardzo ważne w kontekście walki o utrzymanie, wręcz bezcenne- powiedział po zwycięskim meczu w Bydgoszczy Grzegorz Mokry, drugi trener Wigier.

Wypowiedzi trenerów po meczu Zawisza Bydgoszcz- Wigry Suwałki, zakończonym wygraną suwalczan 2:1:

Grzegorz Mokry- II trener ( Wigry): Chciałbym podziękować zespołowi, który stoczył dzisiaj heroiczny bój i zdobył punkty bardzo ważne w kontekście utrzymania, naprawdę bezcenne. Wiedzieliśmy, że grając tutaj z bardzo dobrym rywalem, nie możemy sobie pozwolić na otwartą grę, dlatego był pewien plan, który zawodnicy w większości zrealizowali bardzo dobrze. Chcieliśmy grać nisko na swojej połowie i po prostu odgryzać się groźnymi kontratakami, co się powiodło. Zawisza to bardzo silny zespół. Oglądaliśmy wiele ich meczów i dzisiaj również prezentowali się bardzo dobrze. Tym bardziej chwała chłopakom, że potrafili wygrać na tak trudnym terenie.

 

Zbigniew Smółka ( Zawisza): Gratuluję gościom zwycięstwa. W piłce nożnej są takie mecze i takie sytuacje, które trudno racjonalnie wytłumaczyć. Uważam, że wszystkie bramki strzeliliśmy sobie sami. Widocznie nie zasłużyliśmy na to, żeby występować w barwach tego klubu, jeżeli takich meczów się nie wygrywa, to nie można walczyć o najwyższe cele. Jest mi przykro.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media