OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zwycięstwo rezerw z Sokołem Sokółka
6 listopada 2016, 10:31

Podopieczni Kamila Lauryna wygrali kolejne spotkanie w klasie okręgowej i po wszystkich spotkaniach rundy jesiennej są liderem rozgrywek.

– Tak jak przewidywałem był to trudny mecz. Sokół pokazał się jako drużyna ambitna, walcząca, dobrze przygotowana, ale moi chłopcy pokazali charakter, wygrali i za to im dziękuję – spotkanie podsumowuje Kamil Lauryn, grający trener Wigier II. – Był to mecz walki, były cztery gole a zatem i kibice, pomimo przenikliwego zimna, nie mogli narzekać na brak emocji. Gola straciliśmy po faulu naszego młodego zawodnika, za który sędzia jak najbardziej słusznie podyktował rzut karny. Skończyliśmy jesień ze sporą przewagą nad rywalami, chociaż moim zdaniem chłopcy nie pokazali jeszcze wszystkiego na co ich naprawdę stać.

Wigry II Suwałki 3:1 (2:0) Sokół 1946 Sokółka 

Bramki: 34′, 39′, 52′ Radaszkiewicz – 61′.

Wigry II:  Patryk Sobolewski – Tomasz Stasiński, Daniel Jankowski, Adrian Piekarski, Bartosz Żybura, Filip Rusiak (68′ Wojciech Bil), Kamil Lauryn, Łukasz Szczerbowski, Paweł Omilianowicz (74′ Sylwester Wielgat), Damian Sobolewski, Maciej Radaszkiewicz.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media