OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Życzenia świąteczno-noworoczne
22 grudnia 2011, 22:37

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, piłkarze, zarząd i pracownicy Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” pragną złożyć wszystkim kibicom i sponsorom naszego klubu najserdeczniejsze życzenia. Spokojnych, szczęśliwych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt, a przede wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym, radości czerpanej z dobrej postawy i wyników naszej drużyny w obecnym, a także następnym sezonie. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, piłkarze, zarząd i pracownicy Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” pragną złożyć wszystkim kibicom i sponsorom naszego klubu najserdeczniejsze życzenia. Spokojnych, szczęśliwych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt, a przede wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym, radości czerpanej z dobrej postawy i wyników naszej drużyny w obecnym, a także następnym sezonie. Wszystkiego najlepszego!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media