OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarze po meczu z Zagłębiem
24 września 2017, 11:53

Jak sobotnie zwycięstwo w Sosnowcu skomentowali piłkarze biało-niebieskich?

Kamil Kościelny: Mecz odbył się w ciężkich warunkach. Dodatkowo graliśmy z przeciwnikiem, który przed sezonem zapowiadał walkę o Ekstraklasę. Mokre boisko wchodziło w nogi. Pierwsza bramka dla Wigier świetnie smakuje. W bardzo ciężkim meczu, strzelenie zwycięskiego gola w końcówce spotkania dało nam ogromną radość. Wchodziłem na pozycję bardziej defensywną, jednak wyprowadziliśmy wzorową kontrę, znalazłem się w dobrym miejscu i pozostało mi ją wykończyć. Rozkręciliśmy się po ciężkim początku sezonu. Mamy nadzieję, że utrzymamy formę jak najdłużej.

Piotr Kwaśniewski: Generalnie warunki rozgrywania meczu były ciężkie, bo murawa była grząska. Trudno grało się piłką, dlatego też było mnóstwo walki. Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak: kto strzeli tego pierwszego gola ten wygra i cieszy, że ta sztuka udała się nam. Cieszy to tym bardziej, że dobrze się broniliśmy i byliśmy zdyscyplinowanym zespołem. Razem wywalczyliśmy te 3 punkty.

Laurentiu Iorga: Było to bardzo ciężkie spotkanie. Na boisku było pełno wody. My zagraliśmy jednak mądrze. Dobrze się broniliśmy i czekaliśmy na błędy naszego przeciwnika. W taki sposób wygraliśmy. Oczywiście włożyliśmy w to mnóstwo pracy. To zwycięstwo bardzo cieszy.

/fot. Zagłębie Sosnowiec

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media