OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy po meczu z Ruchem
23 listopada 2017, 08:13

Biało-niebiescy zremisowali z Ruchem Chorzów 2:2. Jak ten mecz podsumowali szkoleniowcy obu zespołów na konferencji prasowej?

Artur Skowronek (Wigry Suwałki): Kolejny raz zagraliśmy dobre spotkanie. Mocno szanujemy ten punkt, ale jesteśmy zawiedzeni, że nie udało nam się sięgnąć po pełną pulę. W przekroju całego meczu mieliśmy więcej klarownych sytuacji, szkoda zwłaszcza tej ostatniej. Jest niedosyt, ale taka jest piłka. Nie zawsze da się wygrać. Przeciwnik jest w trudnej sytuacji i zostawił sporo zdrowia, żeby zniwelować nasze atuty. Z całego wyjazdu jesteśmy zadowoleni, kontynuujemy serię meczów bez porażki. Jeśli w kolejnych spotkaniach będziemy podejmować lepsze decyzje, będziemy kończyć z kompletem punktów.

Chouan Ramon Rotsa (Ruch Chorzów): Był to bardzo dobry mecz, jeśli chodzi o ten poziom rozgrywkowy. Wydaje mi się, że u wielu zespołów w I lidze widać pozytywną zmianę stylu gry, co jest dobre dla wszystkich. Wigry były jedną z najlepszych drużyn, jakie widziałem przy Cichej. To ekipa grająca ofensywnie, tak jak my. Dlatego pod obiema bramkami widzieliśmy dużo sytuacji do strzelenia gola. Jeszcze raz gratuluję swoim zawodnikom postawy. Nie odpuścili tego meczu i pokazali, że potrafią grać dobrze i efektywnie. Nawet pomimo tego, że mieliśmy dwie zmiany wymuszone kontuzjami. W końcówce wygrać mogła jedna, jak i druga drużyna. Dla takich pojedynków warto przychodzić na stadion.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media