OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
AQUAEL srebrnym sponsorem Klubu
5 października 2017, 09:29

AQUAEL to znana i ceniona na całym świecie firma – od 33 lat oferująca swym użytkownikom nowoczesny sprzęt i akcesoria do akwarium i oczka wodnego.

Jej historia sięga jesieni 1984 r. gdy powstała jako malutki, jednoosobowy warsztat założony  przez jej obecnego właściciela – Janusza Jankiewicza. W ciągu tego okresu przeszła długą drogę do funkcjonujących  dzisiaj dwóch zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 25 000 m2, zatrudniających 500 pracowników i dysponujących  najnowocześniejszymi technologiami wytwórczymi. Konsekwencja działania i upór jej twórców oraz troska o nieustanny  rozwój sprawiły, że dziś jest jedną z ważniejszych firm światowego rynku zoologicznego. Obecnie oferuje swym  Klientom kompletny asortyment produktów do założenia i profesjonalnej pielęgnacji zarówno akwarium, jak i ogrodowego  stawu ozdobnego. Na sukces AQUAEL składa się wiele czynników, począwszy od doświadczonego zespołu, poprzez wyspecjalizowane  narzędziownie i doskonale wyposażone linie produkcyjne, a skończywszy na globalnym systemie dystrybucji  produktów. 

AQUAEL – obok doskonałej renomy jaką już cieszy się wśród odbiorców i użytkowników swych wyrobów – nie przestaje zaskakiwać ich kolejnymi innowacjami wyprzedzając przy tym konkurencję i udowadniając, że to, co dla innych pozostaje w sferze marzeń dla niego jest na wyciągnięcie ręki.

Polecamy wyroby naszego Sponsora!! więcej na www.aquael.com.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media