OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Dariusz Mazur – prezes

Urodzony 12 lutego 1970 roku w Kartuzach. Pasjonat futbolu. Z Wigrami związany od ponad 30 lat, początkowo jako piłkarz, później trener grup młodzieżowych, następnie Dyrektor. Od 2011 roku Prezes Zarządu suwalskiego Klubu. Zawodowo przedsiębiorca, działający w branży logistyki. Współwłaściciel renomowanego Centrum Rehabilitacji „Melius”. Twórca i organizator jednej z najbardziej znanych charytatywnych imprez sportowych w Polsce – Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Uwielbia rodzinne podróże. Filantrop, inicjator licznych akcji charytatywnych. Laureat wielu nagród i wyróżnień takich jak: „Włócznia Jaćwinga”, „Mecenas Suwalskiego Sportu”, „Anioł Dobroci”, czy odznaczenia „Zasłużony dla Polskiego Sportu”. Wciąż ma jeszcze wiele marzeń związanych z Wigrami.

 

Sylwester Cimochowski – v-ce prezes

Urodzony w 1986 roku w Suwałkach. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, specjalizacja Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami.

Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Od 2011 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest wspólnikiem spółki cywilnej ZNB. Nieruchomości s.c. zajmującej się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami użyteczności publicznej w Suwałkach i okolicy.

W latach 1995 – 2005 był piłkarzem młodzieżowych drużyn Wigier. Występował jako bramkarz. Razem ze swoim zespołem zdobył mistrzostwo województwa juniorów starszych.

 

Jan Sztukowski – sekretarz zarządu

 

Paweł Przełomski – członek zarządu

Urodzony 28 sierpnia 1978 roku w Suwałkach. Adwokat, mediator, zawsze dostępny. Każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie, poświęcając mu dużo czasu. Specjalista zarówno w sprawach karnych jak też cywilnych. Profesjonalista przy obsłudze prawnej spółek, w prawie podatkowym i zobowiązaniach. Nie podejmuje się schematycznych działań i zawsze wyszukuje rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla klienta. Sprawy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać. Problemy z urzędem skarbowym? Należny zachowek? Niesłuszne oskarżenie o popełnienie przestępstwa? To tylko niektóre z problemów, które potrafi rozwiązać. Prywatnie szczęśliwy mąż i tatuś trójki dzieci, pasjonat podróży i poznawania świata, aktywny sportowy społecznik. V-ce Prezes Podlaskiego ZPN.

 

Mieczysław Osys – członek zarządu

 

Grzegorz Żukowski – członek zarządu

 

Kamil Makarewicz – członek zarządu

Prezes Fundacji Akademia Piłkarska Wigry Suwałki. Urodzony w 1981 roku w Suwałkach. W 2004 roku uzyskał tytuł magistra Ekonomii Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego oraz zamówień publicznych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2004-2010 pracował jako specjalista ds. wdrażania i zarządzania funduszami Unii Europejskiej. Członek Zarządu SKS Wigry od 2011 roku. Był jednym z inicjatorów powołania w 2012 roku Fundacji Akademia Piłkarska Wigry Suwałki, której jest Prezesem. W 2016 roku został wybrany Sekretarzem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSORZY NICE I LIGI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

SKS WIGRY SUWAŁKI


SKS WIGRY SUWAŁKI

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media