OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Wakat – Prezes   Zarządu 

Sylwester Cimochowski – v-ce prezes

Urodzony w 1986 roku w Suwałkach. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, specjalizacja Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami.

Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Od 2011 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest wspólnikiem spółki cywilnej ZNB. Nieruchomości s.c. zajmującej się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami użyteczności publicznej w Suwałkach i okolicy.

W latach 1995 – 2005 był piłkarzem młodzieżowych drużyn Wigier. Występował jako bramkarz. Razem ze swoim zespołem zdobył mistrzostwo województwa juniorów starszych.

 

Jan Sztukowski – członek zarządu

 

Mieczysław Osys – członek zarządu

 

Marta Adamczewska – członek zarządu

 

Kamil Makarewicz – sekretarz zarządu

Prezes Fundacji Akademia Piłkarska Wigry Suwałki. Urodzony w 1981 roku w Suwałkach. W 2004 roku uzyskał tytuł magistra Ekonomii Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego oraz zamówień publicznych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2004-2010 pracował jako specjalista ds. wdrażania i zarządzania funduszami Unii Europejskiej. Członek Zarządu SKS Wigry od 2011 roku. Był jednym z inicjatorów powołania w 2012 roku Fundacji Akademia Piłkarska Wigry Suwałki, której jest Prezesem. W 2016 roku został wybrany Sekretarzem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSORZY NICE I LIGI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

SKS WIGRY SUWAŁKI


SKS WIGRY SUWAŁKI

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media