OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziś gramy z KSZO
2 maja 2009, 07:37

Wigry Suwałki zagrają dziś o 14.30 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. „Pomarańczowo-czarni” są wiceliderem rozgrywek II ligi i w tym sezonie nie przegrali jeszcze na własnym boisku. Suwalczanie nie odnotowali jednak porażki wiosną na obcych boiskach. „Biało-niebiescy” będą chcieli też zrewanżować się gospodarzom za jesienną porażkę 0:1 w Suwałkach. Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE oraz LIVE SMS z tego spotkania. Zapraszamy do udziału.

     Klub z Ostrowca w swojej historii zaliczył 3 sezony w Ekstraklasie. Zawodnicy prowadzeni przez Wiesława Wojno są na dobrej drodze, by powrócić na zaplecze tych rozgrywek. Wiosną odnotowali 5 zwycięstw, remis i 2 porażki. W ostatnim meczu gracze KSZO ulegli na wyjeździe Pelikanowi Łowicz 0:1. Najskuteczniejsi piłkarze to: Krystian Kanarski (strzelił zwycięską bramkę w Suwałkach) oraz Kelechi Zeal Iheanacho – obaj zaliczyli po 7 trafień. Z powodu urazów przeciwko Wigrom nie zagrają: Tomasz Persona i Bartosz Tomczuk.

     Wigry jadą do Ostrowca po jakąś zdobycz punktową – to nie podlega dyskusji. Podopieczni trenera Kaczmarka chcą zatrzeć niekorzystne wrażenie (przegrana  u siebie z Concordią, skromne zwycięstwo z ŁKS-em Łomża, remis w Strożach, porażka z OKS-em 1945 Olsztyn) dlatego dziś zagrają w najsilniejszym zestawieniu. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy pokażą dobrą piłkę okraszoną bramkami, co pozwoli im wyjść z lekkiego kryzysu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media